Střední průmyslová škola elektrotechnická v Žatci

Naše škola nabízí soubor přípravných kurzů a zkoušek pro složení zkoušky vyhl. 50 par. 5 (Pracovníci znalí). Pro zahájení studia Vám postačí dokončená základní škola, studium je tedy určeno absolventům ZŠ, SŠ, VŠ bez odborné elektrotechnické způsobilosti. Pro přijetí ke studiu není potřeba praxe v elektrooborech.

Maturitní zkoušku z elektrotechniky vykonáváte v termínech maturitních zkoušek ostatních forem námi poskytovaného maturitního studia. Celková délka vzdělávacího cyklu činí 142 hodin.

Stále přijímáme přihlášky a těšíme se na Vás.

Více informací naleznete pod tímto odkazem https://spsezatec.cz/nabidka-studia/jednotliva-zkouska.html

Vláda na svém jednání 26. února 2021 rozhodla vzhledem k vážné aktuální epidemické situaci o dalších změnách v provozu škol a školských zařízení od 27. února 2021.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200.

PŘEDNÁŠKOVÝ DEN UNIVERZITY KARLOVY - ÚTERÝ 9. ÚNORA 2021
STUDY ABROAD DAYS S UNILINK – PORADENSKÝM CENTREM PRO VYSOKOŠKOLSKÉ STUDIUM V ZAHRANIČÍ
UniLink - Poradenské centrum pro vysokoškolské studium v zahraničí a partnerské univerzity vás zvou na on-line “Study Abroad Days” 10. a 11.2.2021. Tak přijměte pozvání, které může být prvním krokem ke skvělé budoucnosti!
Kdy: 10. a 11.2.2021 od 9:00 do 15:00!

Vládní nařízení k provozu škol a školských zařízení od 4.1.2021

Podle vládního nařízení schváleného dne 23.12.2020 školy přecházejí na distanční výuku bez praktické výuky. Jsou umožněny individuální konzultace 1žák/1pedagogický pracovník.

Na základě tohoto rozhodnutí dochází opět ke změně rozvrhu hodin od 4.1.2021 pro distanční výuku.

Ing. Romana Šrámková

zástupkyně ředitelky školy

8.12.2020 Den otevřených dveří na SPŠE Žatec proběhne online. Neměj ale strach, bude to stát za to!
Můžeš se podívát živě na naší FB strance - live streaming od 13:00 nebo potom, kdykoliv, v klidu, z pohodlí domova, na FB záznam.
Zjistíš všechny informace o studiu, poznáš naše učitele a potkáš i naše žáky.
Navíc zažiješ i to, jak učíme distančně přes Microsoft Teams. Přijď se podívat a třeba zjistíš, že SPŠE Žatec je tou nejlepší volbou pro tvé další studium!
Těšíme se na vás!
Tým SPŠE, Žatec

Strana 1 z 3