Střední průmyslová škola elektrotechnická v Žatci

Škola
Domů > Škola > O škole

O škole

Základní informace
Střední průmyslová škola elektrotechnická v Žatci je soukromou školou poskytující čtyřleté střední odborné vzdělání s maturitou v oborech Elektrotechnika a Informační technologie. Maturitní studium je poskytováno v denní a kombinované formě. Denní forma studia je určena žákům základních škol jako navazující studium po dokončení základní školní docházky. Kombinovaná forma vzdělávání je naopak určena již dospělým uchazečům o maturitní vzdělávání.
Co byste o nás ještě měli vědět?
Cílem vzdělávání však není jen maturitní vysvědčení v rukou vašich dětí a úspěšné ukončení studia.
Smyslem práce celého našeho týmu jsou žáci. A to nejen z pohledu studia, ale i z pohledu lidského. Chceme, aby školu opouštěli jako vzdělaní a zralí lidé, konkurence schopní v jejich oboru, případně aby úspěšně prošli přijímacím řízením na VŠ. Jednoduše řečeno, aby byli připraveni čelit nástrahám a povinnostem, které přináší život dospělých a pracujících lidí.
Snažíme se, aby naši žáci chodili do školy rádi a úspěšně prospívali v průběhu celého studia.
Uplatňujeme laskavý přístup a pevná pravidla, která dělají z naší školy milé a bezpečné prostředí. Na tom tvrdě pracuje celý náš pedagogický sbor – žákům vycházíme vstříc, spolupracujeme s rodinou. Upřednostňujeme nekonfliktní a individuální přístup – jsme vždy ochotni a připraveni pomoci našim žákům v nepříznivých situacích.

Jak to u nás vypadá?
Výhodou naší školy je rodinné prostředí – menší kolektiv žáků, příjemně zařízené třídy doplněné nejmodernějším technologickým vybavením. Samozřejmostí jsou plně vybavené třídy pro odbornou výuku. Najdete u nás i relaxační koutky, které je možno využít o přestávkách (fotbálek, ping–pong), případně i ve výuce (čtecí koutek) – to vše přispívá k pohodovému fungování školy a eliminaci stresu. Ostatně, přesvědčit se můžete ve fotogalerii nebo ještě lépe – osobně.
spolupracujeme

O škole

Střední průmyslová škola elektrotechnická v Žatci poskytuje úplné střední odborné vzdělávání s maturitou v oborech elektrotechnika a informační technologie.

Škola

Pro uchazeče

Denní studium
Dálkové studium
Jednotlivá zkouška

Studijní oddělení

Kontakty
Pevná linka: +420 415 726 003
Mobilní telefon: +420 733 712 250
E-mail: skola@spsezatec.cz

Otevírací doba
Po–Pá: 7:45 – 14:00

Užitečné odkazy

Kde nás najdete

Adresa
Svatováclavská 1404
438 01, Žatec

Údaje o škole
Střední průmyslová škola elektrotechnická a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, spol. s r.o.

IČ: 25115138
IZO: 108040780
Střední průmyslová škola elektrotechnická a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s. r. o.