Střední průmyslová škola elektrotechnická v Žatci

Studenti Střední průmyslové školy elektrotechnické Žatec zazářili na krajském kole soutěže ve Středoškolské odborné činnosti:

https://www.e-zatecko.cz/zpravy/6677-studenti-stredni-prumyslove-skoly-elektrotechnicke-zatec-zazarili-na-krajskem-kole-souteze-ve-stredoskolske-odborne-cinnosti

V minulém týdnu se tři z našich žáků účastnili okresního kola v soutěži Středoškolská odborná činnost, kde všichni obsadili ve třech kategoriích z dvaceti první místo a 11. dubna pojedou náš okres zastupovat na krajské kolo do Ústí nad Labem. Konkrétně jde o žáky Matyáše Bára (IT2.A), Michaela Schedivého (E2.A) a Václava Veselého (E2.A). Všichni tři zpracovali originální projekty pod vedením Ing. Libora Beldíka, Ph.D.
Moc jim gratulujeme a zároveň držíme pěsti v dalších kolech!

Naše škola před několika lety adoptovala dvě děti z Keni přes Centrum Narovinu a projekt "Ostrov Naděje", které od té doby podporuje ve vzdělávání. V úterý měli vybraní žáci příležitost tyto děti poznat, a to v rámci zhruba hodinového videohovoru.

Pořádně jsme si to užili!!!!
V sobotu 24. února jsme plesali až do rána. Maturitní ples třídy A4.A a E.4.A byl plný krásných zážitků, emocí a tance. O choreografii se, nejen nám maturantům, postarala TK Luna Louny v čele s paní Janou Stehlíkovou. Krásné půlnoční překvapení nám uchystali naši učitelé, kteří si připravili také taneční vystoupení. Nechybělo ani půlnoční odšerpování či dražba dortu a obrazu.
Tak a teď už nám chybí "JEN" ta zkouška z dospělosti.

Strana 1 z 12