Střední průmyslová škola elektrotechnická v Žatci

Prezentace školy
Domů > Škola > Prezentace školy

O škole

Základní informace
Naše škola poskytuje čtyřleté střední odborné vzdělání s maturitou v oboru 26-41-M/01 Elektrotechnika. Maturitní studium je poskytováno v denní a kombinované formě. Denní forma studia je určena žákům základních škol jako navazující studium po dokončení základní školní docházky. V roce 1999 byl obor Elektrotechnika rozšířen o zaměření na elektronické počítačové systémy.
Co byste o nás ještě měli vědět?
Cílem vzdělávání však není jen maturitní vysvědčení v rukou vašich dětí a úspěšné ukončení studia.
Smyslem práce celého našeho týmu jsou žáci. A to nejen z pohledu studia, ale i z pohledu lidského. Chceme, aby školu opouštěli jako vzdělaní a zralí lidé, konkurence schopní v jejich oboru, případně úspěšně projít přijímacím řízením na VŠ. Jednoduše řečeno, připraveni čelit nástrahám a povinnostem, které přináší život dospělých a pracujících lidí.
Snažíme se, aby naši žáci chodili do školy rádi a úspěšně prospívali v průběhu celého studia.
Uplatňujeme laskavý přístup a pevná pravidla, která dělají z naší školy milé a bezpečné prostředí. Na tom tvrdě pracuje celý náš pedagogický sbor – žákům vycházíme vstříc, spolupracujeme s rodinou. Upřednostňujeme nekonfliktní a individuální přístup - jsme vždy ochotni a připraveni pomoci našim žákům v nepříznivých situacích.

Jak to u nás vypadá?
Výhodou naší školy je rodinné prostředí – menší kolektiv žáků, příjemně zařízené třídy vybavené nejmodernějším technologickým vybavením. Samozřejmostí jsou plně vybavené třídy pro odbornou výuku. Najdete u nás i relaxační koutky, které je možno využít o přestávkách (fotbálek, ping pong), případně i ve výuce (čtecí koutek) – to vše přispívá k pohodovému fungování školy a eliminaci stresu. Ostatně, přesvědčit se můžete ve fotogalerii nebo ještě lépe – osobně.
naše žáky podporují

O škole

Střední průmyslová škola elektrotechnická v Žatci poskytuje úplné střední odborné vzdělání s maturitou v oboru elektrotechnika.

Škola
> Prezentace školy
- Prohlídka učeben
- Práce žáků
- Projekty

> Aktuality
> Fotogalerie
> Dokumenty
> Výsledky přijímacího řízení
> Pracovní místa

Studijní oddělení

Kontakty:
Pevná linka: +420 415 726 003
Mobilní telefon: +420 733 712 250
Email: skola@spsezatec.cz

Otevírací doba:
Po-Pá: 7:45 - 14:00

Užitečné odkazy:
> Dokumenty
> Přihlášky
> Platba školného

Kde nás najdete

Adresa:
Svatováclavská 1404
438 01, Žatec

Údaje o škole:
Střední průmyslová škola elektrotechnická a ZDVPP, s. r. o.

IČ: 25115138
IZO: 600011038
Střední průmyslová škola elektrotechnická a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s. r. o.