Střední průmyslová škola elektrotechnická v Žatci

Pro rodiče
Domů > Pro rodiče

Předmluva

Rádi bychom Vám přiblížili co vůbec synek či dcera bude v budoucnu umět. Takže, nejprve co se naučí. Vezměme to od prvního ročníku, kde jsou základy, takové to "od pantáty vedou dráty…" se naučí vypočítat, použít matematické fígle v praxi a hlavně nebát se prosadit. Od druhého ročníku se budeme soustředit nejen na materiály, ale i na to jak jej upotřebit v elektroinstalaci. Budeme v rámci technického kreslení navrhovat a tvořit projekty pro zapojování nejen jednoduchých rozvodů, ale i tzv. chytrých domů. Od třeťáku se bude "vyšívat" nejen na maturitních tématech ale budeme zdokonalovat a stmelovat jednotlivé poznatky v celek.

V rámci výuky měření je nutné absolvování části zkoušky dle Vyhlášky 50/ 1978 Sb.- §4 - Pracovník poučený (osoby bez odborného vzdělání v oboru elektro a které nevlastní výjimku od TIČR). Ve čtvrtém ročníku společně připravíme nejen k maturitě, kdy bychom měli zvládnout jak státní tak ústní část, získáme poznatky pro praxi (nejen poznatky ale i přípravu na zkoušky dle Vyhlášky 50/1978 Sb. §5 - Pracovník znalý).

No a po maturitě a se zkouškou z Vyhlášky 50/1978 Sb. si mohou již vybírat….. třeba nějakou nabízenou pozici našich spřátelených firem. Přejeme Vám tedy dobré pořízení při volbě školy a studijního oboru.

Ing. Jaromír Donát a kolektiv.

O škole

Střední průmyslová škola elektrotechnická v Žatci poskytuje úplné střední odborné vzdělání s maturitou v oboru elektrotechnika.

Škola
> Prezentace školy
- Prohlídka učeben
- Práce žáků
- Projekty

> Aktuality
> Fotogalerie
> Dokumenty
> Výsledky přijímacího řízení

Studijní oddělení

Kontakty:
Pevná linka: +420 415 726 003
Mobilní telefon: +420 733 712 250
Email: skola@spsezatec.cz

Otevírací doba:
Po-Pá: 7:45 - 14:00

Užitečné odkazy:
> Dokumenty
> Přihlášky
> Platba školného

Kde nás najdete

Adresa:
Svatováclavská 1404
438 01, Žatec

Údaje o škole:
Střední průmyslová škola elektrotechnická a ZDVPP, s. r. o.

IČ: 25115138
IZO: 600011038
Střední průmyslová škola elektrotechnická a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, s. r. o.